B!O

BANDYTKA – czyli Beata Ejzenhart. Wokalistka, autorka tekstów, absolwentka prawa. Z zamiłowania Krakuska. Pseudonim zawdzięcza ostremu charakterowi i bokserskim umiejętnościom. Niespokojna dusza plątająca się po świecie (nie mieszkała jeszcze chyba tylko nad morzem). Jako niestatystyczna Polka, każde wyjście do sklepu po mleko, kończy na zakupie kolejnej książki. Śpiewaniem zajmowała się od małego, lecz nigdy na poważnie. Poza ojczystym językiem, śpiewa również po angielsku, hiszpańsku i rosyjsku.

W 2013 roku z pasji do muzyki i słowa uczyniła swój zawód, otwierając studio nagrań i udzielając się w nim jako tekściarka. Ma w swoim dorobku dwie płyty dziecięce, a na gruncie pisania piosenek współpracowała między innymi z takimi Artystami jak: Doda, Tomek Lubert (Virgin), Sebastian Piekarek (IRA), Piotr Konca (IRA), Mark Tysper, Patryk Kumór, Greig Watts (DWB Music), Pete Barringer, Dżaga, DJ Adamus, Jacek Dewódzki (Dżem), Marek Hojda (Emigranci), Milla Falls, Mariusz Totoszko (Volver), Andrzej Cierniewski, Mafia Mike (Wet Fingers), Marie Napieralska, Aleksandra Jabłonka (Alexandra), Kasia Nova, Marina Milov, Saszan, czy Iwona Węgrowska. LINK do portfolio: www.beataejzenhart.com

W 2016 roku rozpoczęła współpracę z wytwórnią Camey Records. W październiku 2016 r w sieci ukazał się jej pierwszy singiel „Drogowskazy“, który usłyszeć można między innymi na antenie Radia Eska i RMF MAXXX. Klip do utworu przekroczył liczbę miliona odsłon jeszcze przed końcem roku. Drugi singiel artystki “Schowałam” utrzymany w klubowym klimacie miał swoją premierę 10 marca 2017 roku.

Obecnie pracuje nad kolejnymi singlami.

Zrzut ekranu 2017-10-30 o 21.29.34